שיש חברון - שיש ישראלי הנפוץ ביותר

שוק השיש בארץ הוא מגוון יש הרבה סוגים של שיש כמו צבעים ומרקמים שונים, שיש מסוג טבעי או סינטטי. בארץ יש לנו את שיש חברון שהוא הנפוץ ביותר, ניתן לראות חיפויים של בתים, מדרגות ועוד הנעשים באמצעות שיש חברון. הצבע של שיש מסוג חברון הוא מיוחד ועדין, ניתן לראות גוונים של שיש טבעי זה בצהוב או וורוד שיש מסוג חברון הוא אינו יקר ומתאים לתקציב של כל אחד. יש יתרונות רבים לשיש זה, הוא אינו נשחק ומחזיק מעמד להרבה מאוד שנים. בדרך כלל שיש חברון מיועד לריצוף פנים הבית ואף מחוצה לו. ריצוף חדרי מדרגות, חדרי אמבט וחיפוי קירות נעשה באמצעות שיש חברון.

היכן נוכל לרכוש שיש חברון

חשוב כי תרכשו שיש חברון מהחברות הידועות בתחום השיש. לא רק הרכישה של שיש זה חשובה, כי אם ההתקנה שלו. חשוב כי בעל מקצוע מיומן ירכיב לכם את השיש במקצועיות כי אחרת אפילו אם השיש הוא איכותי, התקנה לקויה תפגע במראהו ואף תגרום לו לנזק. שיש טבעי מסוג חברון, נוטה לספוג כתמים ולכן חשוב להשתמש בחומרים כמו סילר. כל 5 שנים חשוב לבצע ליטוש של השיש. חשוב שכאשר אתם רוכשים שיש טבעי מסוג זה, תהיה לכם אחריות של כמה שנים. חשוב כי המחיר יכלול גם את ההובלה ועלות ההתקנה. לרוב, בשיש זה, משתמשים יותר לפנים הבית היות והשמש והחום גורמים לאיבוד הברק שלו.

השיש החזק ביותר

שיש טבעי מסוג חברון, קיים הרבה שנים בארץ והוא נחשב לשיש החזק ביותר. זהו שיש טבעי והגוונים שלו מיוחדים. למרות שהוא שיש חזק, היתרון הנוסף שלו הוא המחיר. שיש טבעי זה, נחשב לשיש הזול ביותר ולכן הוא מבוקש ביותר בארץ. מי שמעוניין לשפץ או לבנות בית, והתקציב שלו הוא מוגבל, כדאי לו לרכוש שיש חברון. חשוב לדעת, כי את השיש הטבעי חייבים ללטש מדי כמה שנים על מנת שיהיה תמיד במראה מבריק ורענן. ניתן לראות הרב חיפויים של שיש חברון בפנים הבית כמו בריצוף ובחדרי המדרגות.