למטבח בעל מראה מהודר – משטחי שיש קיסר 

בארץ, השיש הנפוץ ביותר הוא שיש קיסר שיש זה, עמיד בפני כתמים. נוח מאוד לשמור על ניקיון והיגיינה במטבח כשיש לנו משטח נהדר המתאים לתנאים בארץ כמו שיש קיסר. יש משטחי שיש קיסר במרקם מבריק ויש כאלה במרקם מאט. שיש קיסר הוא שיש פרקטי שיכול להתאים גם למטבחים וגם לחדרי האמבט. שיש קיסר נעשה בטכנולוגיה מיוחדת וניתן למצוא המון צבעים מרהיבים ומיוחדים מה שעושה אותו שונה מסוגי השיש האחרים. יש הרב דמיון בין שיש גרניט לבין שיש מסוג קיסר היתרון של השיש הזה שהוא הרב יותר זול מאשר שיש גרניט. הפיתוח הישראלי שממנו מיוצר שיש קיסר, עולה על כל סוגי השיש הקיימים ולכן יש לו דרישה רבה גם בחו"ל.

היתרונות הרבים שיש לשיש קיסר

משטחי השיש של אבן קיסר הם בדרך כלל באים בגודל סטנדרטי. כל לקוח יכול לבחור בעצמו את עובי שיש קיסר הרצוי לו. ניתן אף לחפות באמצעות שיש זה קערות ומדרגות ולקבל עיצוב יוקרתי ומושלם. עצם התחזוקה הקלה של שיש מסוג קיסר יכולה להקל רבות על בני הבית בניקיונו בכל פעם כשהם מבשלים במטבח. שיש זה, עשוי מחומרים ממוחזרים כמו מראות זכוכית ועוד חומרים והוא מוסיף יופי וברק מיוחד. בשיש קיסר, ניתן למצוא יותר משבעים צבעין. יש אפשרות לבחור בדוגמא טבעית או צבעונית המגוון הוא ריב והבחירה היא רק שלכם.

מדוע הרבה ישראלים בוחרים דווקא בשיש קיסר

יש הרבה גורמים שמניעים את הישראלים לרכוש שיש תוצרת ישראל מסוג קיסר. הרמה של המחיר, האסתטיקה, הצבעים הרבים ועוד. ישי זה מיוצר מקוורץ ויש לו גימור וברק ואף מרקם שיוצא דופן משאר סוגי השיש שהם נחשבים להרבה יותר יקרים משיש זה. שיש זה, הוא ידידותי לסביבה כי הוא ממוחזר. אבן קיסר, עמידה בפני רטיבות ולכן היא מתאימה למקומות בהם יש לחות ומים כמו המטבח וחדר האמבט. שיש מסוג קיסר יכול להגיע במגוון של איכויות ומחירים לכן, תמיד יש לערוך סקר שוק לפני רכישתו. חשוב כי כאשר נמצא מחיר הוגן עבור השיש, ונקפיד לבקש תעודת אחריות וכך נהיה בטוחים יותר לגבי רכישתו.