חברת מטבחים או נגר ? מצא את ההבדלים יתרונות וחסרונות

האם להזמין את המטבח החדש שלכם מחברת מטבחים או מנגר פרטי? אם אתם עומדים בפני הזמנת מטבח חדש, השאלה הזאת לבטח עלתה אצלכם, ואתם מנסים להבין מה ההבדלים בין שתי האפשרויות, ומה הוא המודל המתאים ביותר עבורכם. ובכן, בהחלט אפשר לציין מספר יתרונות וחסרונות בין שתי האפשרויות, אם כי בסופו של דבר לא מדובר ביתרונות וחסרונות מוחלטים, כך שכל אחד יכול להגיע למסקנה שונה בהתאם להעדפות שלו.

עם נגר מטבחים תוכלו לתכנן את המטבח שלכם לפי החלום שלכם 

נגר מטבחים

עבודה סדרתית ומדוייקת על ידי מכונות מתקדמות

ובכן, אחד היתרונות החשובים בהזמנת מטבח מחברת מטבחים הוא שתהליכי התכנון, העיצוב והייצור מבוצעים על ידי אנשי מקצוע המייצרים דגמים בצורה שיטתית ומקצועית, ומרגע שהדגם מגיע לשלמות, הוא עובר לתהליך ייצור סדרתי המתאפיין ברמת איכות אחידה. בעבודה עם נגר, כל פיסת עץ צריכה לעבור תהליך של עיבוד, חיתוך, ליטוש מחדש, ולרוב באופן ידני או חצי אוטומטי, מה שפותח פתח לתקלות איכות וגימור. נכון שעבודת יד נחשבת לעבודה מוערכת יותר, אבל ישנם תחומים בהם נכון לבצע עבודת יד, וישנם תחומים בהם מכונות בייצור סדרתי עושות עבודה טובה יותר.

רמת מחיר נמוכה יותר

יתרון חשוב נוסף של חברת מטבחים הוא שהיא יודעת להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות ישירות מן המדף, ללא צורך בהתאמה אישית, מה שמבטיח רמת מחיר נמוכה יותר. גם כאשר אתם מתכננים מטבח בהתאמה אישית, לחברת המטבחים ישנן יותר אפשרויות להציע לכם, וקל לה יותר לבצע את העבודה באמצעות מכשור ייעודי ומדוייק, שבדרך כלל אינו עומד לרשותו של נגר בודד. אם כך, מתי אתם כן רוצים לשכור את שירותיו של נגר פרטי?

יתרון הנגר – עבודת יד באוריינטציה אומנותית

ובכן, אם אתם מחפשים מטבח יחיד במינו, מטבח המיוצר רק עבורכם על פי קונספטים עיצוביים ייחודיים שבייצורם אין שום ערך ליכולת הייצור הסדרתי, נגר יכול לבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר. היתרון הבולט של נגר פרטי הוא עבודת היד שלו, עבודה עם טאצ' ואוריינטציה אומנותית, רק חשוב לוודא שהמטבח המבוקש הוא אכן כזה.