מה זה מטבח פרובנס ?

פרובנס הוא חבל ארץ מפורסם מאוד בצרפת, הידוע בארכיטקטורה העתיקה, הכפרית והאותנטית שלו, בשטחים אין סופיים של שדות, כרמים ויערות פראיים, או במילים אחרות, חבל ארץ בעל מאפיינים בולטים מאוד של טבע וכפר. עיצוב כפרי הוא סגנון עיצוב אהוב מאוד על אנשים רבים, גם ובעיקר אנשים המתגוררים בתוך היער האורבני, ומחפשים דרכים יעילות להתחבר אל הטבע, להתחבר אל אמא אדמה דרך העיצוב הביתי והתחושות שעיצוב זה יוצר אצלם, וזה בדיוק מה שעושה מטבח פרובנס.

המטבח הכי כפרי שאפשר לחשוב עליו

מטבח פרובנס הוא למעשה קונספט שלם של עיצוב מטבח על בסיס עץ מלא, מתכות ראשוניות כמו נחושת וכרום, שילובים של אבן גסה ולמעשה תוצר סופי המזכיר מטבח אותנטי בבית כפרי בלב חבל פרובנס. כדי להשיג את האפקט הזה של מטבח כפרי ברמה הכי כפרית שיש, חשוב להזמין את המטבח מאנשי מקצוע המתמחים ספציפית בתחום זה, ויכולים לפתוח בפניכם מגוון רחב של אפשרויות מהן תוכלו לבחור ועדיין להקפיד על העקרונות המאפיינים של מטבח זה.

החיבור האולטימטיבי בין כל מה שאנחנו אוהבים

אחרי שאמרנו את זה, מטבח פרובנס הוא לא מטבח עתיק, אלא פשוט מטבח כפרי. במטבח זה תוכלו למצוא אלמנטים עיצוביים מודרניים, וכן מכשור ואבזור מטבח מתקדם ומודרני, וזה אולי משלים את סוד הקסם של מטבח פרובנס, החיבור האולטימטיבי בין העת העתיקה והעת החדשה, בין הכפר והעיר, בין הישן והחדש, בין האדמה והמתכת, בין העץ והפלסטיק. התוצר הסופי שמשלב בר מים מודרני עם מכונת קפה מעוצבת, מיקרוגל גדול ותנור אפייה טורבו, בתוך מטבח כפרי אותנטי כאילו נלקח מבית קטן בערבה, זו היא בדיוק ההגדרה של מטבח פרובנס.

עץ מלא במרקמים אותנטיים

ברמה הטכנית, מטבח פרובנס מבוסס על פריטים מעץ מלא בלבד, עם מרקמים אותנטיים של עץ ותחושה עצית, ריח עצי, מגע עצי הבוקעים מכל עבר. המטבח מכיל טכנולוגיות ומנגנונים מתקדמים ומודרניים, אך כל אלו נשענים על חומרי גלם ראשוניים ואותנטיים, ובמיוחד עץ מלא מסוג אלון, אורן, טיק ועוד.