חלל קטן - מטבח קטן

עולם המטבחים הוא עולם ענק המציע אין ספור אפשרויות, וכל אחת מהן מפתה ונחשקת יותר מהשניה. ייתכן מאוד שיש לכם חלום על המטבח האולטימטיבי שתמיד רציתם שיהיה לכם, אך עליכם בסופו של דבר לפעול על סמך האילוצים העומדים בפניכם, ובכלל זה האילוץ המרכזי של שטח חדר המטבח העומד לרשותכם. חדרי מטבח גדולים הם לא רק יותר מרווחים, אלא גם פותחים בפניכם אפשרויות עיצוב רחבות ומגוונות יותר כדוגמת אי בלב המטבח. כאשר מדובר על חלל קטן, המטבח צריך להיות אף הוא קטן, ויחד עם זאת, אין זה אומר שהוא צריך להיות מטבח פשוט או זול.

תוכנת הדמיה של מטבחים - הדמייה מטבחים בשלב ראשון - חשוב מאוד תוכניות מטבח - תוכנית מטבח


מיטב הטרנדים החמים בעולם המטבחים – גם במטבח קטן

אנשי מקצוע המתמחים בתחום של עיצוב פנים, ובתחום של עיצוב מטבחים בפרט, יכולים לבנות עבורכם מטבח מותאם אישית על פי מידה, ולכלול בתוכו את כל מגוון הטרנדים החמים ביותר בעולם המטבחים בהתאם לסגנון העיצוב המועדף עליכם ובהתאם למסגרת התקציב העומד לרשותכם. באפשרותכם לעצב מטבח מודרני, יוקרתי, קלאסי, וינטאג', כפרי, מתכתי חדשני או כל סגנון מטבח אחר, רק לעשות אותו יותר בקטן עם מנגנונים מותאמים למטבחים קטנים, ועם הרבה חוכמה בבנייה מודולרית של המטבח.

כשיש חלל קטן ומוגדר מראש חשוב לנצל כל ס"מ

מטבח קטן

אי שהוא הכל

בכל הקשור במטבחים קטנים לחללים קטנים, מודולריות הוא שם המשחק. כך למשל, אי בלב המטבח יכול להגיע במגוון גדלים ומידות, ובהחלט תוכלו לעצב אי למטבח קטן. את האי הזה תוכלו לבנות בצורה מודולרית שתהפוך אותו לא רק לאי כמשטח עבודה במטבח, אלא גם שולחן האוכל של המטבח, ארון עמוס מגירות ותאי אחסון, ואפילו נישות קטנות להצגת פריטי עיצוב כמו מיניאטורות, בקבוקי יין, תמונות וכדומה.

ניצול מיטבי של שטח המטבח

הדברים נכונים לגבי כל מרכיב במטבח, וכל ארון מטבח יכול להיות בנוי בצורה מספיק חכמה ומספיק מודולרית שתאפשר לכם למקסם את השטח העומד לרשותכם, ובתוך כך לשמר רמה גבוהה של עיצוב על פי העדפותיכם. אחרי שאמרנו את זה, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר תחת אילוצים אלה, יהיה עליכם למצוא איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב מטבחים באופן ספציפי.