מטבח מעץ מלא

מטבח מעץ מלא מחזיק מעמד במשך שנים ארוכות של שימוש. עיצוב בסגנון זה מעניק שפע אפשרויות בחירה בין הסגנונות והחומרים. משטחי המטבח כשירים לחלוטין לביצוע כל סוגי העבודות והוא מעניק מראה של מרחב גדול ומרשים יותר לחלל המטבח. ניתן לעצב אותו בסגנון מסורתי בגוון כחלחל, ארונות עץ בהירים, ידיות נירוסטה, וניגודיות לרצפה הכהה.

מטבח מעץ מלא


דלתות וחזיתות ארונות עץ חדשים מספקים עיצוב פנים המקדם בברכה את תושבי הבית ואורחיהם. ארונות עץ מוצקים מרשימים ואינם נוטים להתבלות. גם אם לא מחליפים את כל המטבח, מומלץ לפחות להחליף את ארונות המטבח הישנים בארונות עץ חדשים.

ארונות במטבח מעץ מלא

אין די תקציב לעיצוב דלתות ארונות בזכוכית? דלתות ארונות עץ מוצק, הצבועות בגוון יפה בצידן החיצוני, מעלות חיוך על פני דיירי הבית בכל פעם שפותחים אותן. זוהי השראת עיצוב של מטבח מודרני, המשלבת ארונות עץ צבעוניים וידיות מתכת. גוון זית לכיסאות המטבח מעניק לחדר מראה מסורתי עשיר של יערות עמוקים.

ארונות המטבח צריכים לעמוד בתקנים, וניתן להתאים את חומרי הארונות לחומרי השיש, ולהדגיש את העיצוב באמצעות נגיעות אלומיניום. עיצוב מטבח מעץ מלא מתאפשר באמצעות שימוש בעץ אלון לסגנון דלתות הארונות, כשמדפי הארונות יכולים להיות עשויים זכוכית. הכיור יכול להיות עשוי מנירוסטה, והמגרות, הידיות, הצירים והמדפים יכולים להיות עשויים מחומרים אחרים בהתאם לבחירת סגנון אישי.

מטבח לבן

זהו מטבח שנראה ממש נחמד, עם גימור של מוצק של עץ צבוע בלבן, ההופך את חלל המטבח כולו למראה נקי, בעיצוב די פשוט. יחד עם זאת, יש להישמר מפני מקרים בהם נשלף בקבוק יין אדום ובחוסר זהירות נשפך ומכתים את המשטחים הבוהקים.

שיפוץ מטבח מעץ מלא והפיכתו לממלכה לבנה צריך להתבצע בזהירות. ניתן שלב עיצוב של ארונות מטבח צבועים באפור, עם ריצוף לבן המעניק למטבח מראה מואר ומאוורר. השלמת קו העיצוב מתאפשרת עם הצבת מכשירי נירוסטה, תאורת הדגשה, ושפע של מקום עבודה. מטבח לבן אינו מתאים לאנשים המבצעים עבודות מרובות במטבח, ובוודאי שאינו מתאים לתושבי בית המבלים את מרבית זמנם במטבח.