מטבחים מודרניים או מטבח כפרי?

אתם רוצים להזמין מטבח חדש לבית, ואתם מתלבטים מה הוא סגנון העיצוב המתאים לכם יותר: האם אתם מעדיפים מטבחים מודרניים או מטבח כפרי? ובכן, התשובה היא שאתם לא באמת צריכים להתלבט מכיוון שיש לכם את האפשרות לשלב בין השניים בצורה מלאה. יחד עם זאת, אתם בהחלט רוצים להחליט לגבי קו העיצוב הדומיננטי שכן ניתן בהחלט לאפיין סגנון עיצוב מודרני ולהבדל אותו באופן מובהק מסגנון עיצוב כפרי. סגנון עיצוב כפרי הוא סגנון עיצוב הנשען על קונספט עצי מלא לרבות שימוש בעץ מלא, גווני חום, מרקם אותנטי של עץ, ריח של עץ, מגע של עץ וכדומה.

תמונה של מטבח כפרי

מטבח כפרי

שילובים בין סגנונות עיצוב שונים

עיצוב מודרני הוא עיצוב הנשען על עץ מעובד בגוונים אחידים וחלקים, קווים ישרים ולמעשה אסתטיקה שעושה הכל כדי להסתיר את האלמנט העצי ולהדגיש את המראה הפלסטי. ההבדלים בין סגנונות העיצוב כוללים כמובן גם אלמנטים נוספים כמו סוג המתכות, צבע המתכות ואופן ריקוע המתכות המשולבות במטבח, שילובי זכוכית וכדומה. יחד עם זאת, כיום יש באפשרותכם ליצור מטבח כפרי אותנטי לחלוטין, אפילו ברמה של מטבח פרובנס, ולשלב בו סגנון עיצוב מודרני מכיוונים יצירתיים באמצעות מתכות, אביזרים ומכשור, תאורה וכדומה.

תמונה של מטבח כפרי- עיצוב מטבחים כפריים בענק המטבחים


בחירת סגנון העיצוב

הבחירה בין סגנונות העיצוב השונים צריכה להתבצע בראש ובראשונה על סמך ההעדפות האישיות שלכם. בבחירה בין סגנונות העיצוב אין עניין של ידע מקצועי. יחד עם זאת, כדי להיות בטוחים שההעדפות האישיות שלכם גובשו על סמך היכרות אמיתית עם כל מה שהשוק יודע להציע לכם, אתם רוצים לבחון את הנושא לעומק, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות סקירת קטלוגים וגלריות תמונות של מטבחים מעוצבים, וכן באמצעות התייעצות עם איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב מטבחים.

עבודה עם איש מקצוע

אם אתם בוחרים לעבוד עם איש מקצוע, וזאת בהחלט האפשרות המומלצת, תוכלו להיעזר בו כדי לגבש את העיצוב הסופי של המטבח על סמך אין ספור אפשרויות שהוא יוכל לחשוף בפניכם, ובסופו של דבר תקבלו את המטבח האולטימטיבי שלכם, ולא משנה האם הוא יוגדר ככפרי או כמודרני.