אי במטבח זה תא משפחתי קטן

אי במטבח זה אולי אחד מהטרנדים הבולטים והמצליחים ביותר בעולם המטבחים לבית בשנים האחרונות. הקונספט של אי במטבח הוא לא קונספט חדש, אך בכניסתו למיין סטרים אפשר להבחין במיוחד בשנים האחרונות. האי עצמו הוא מרכיב שיכול להיות פשוט למדי, והוא יכול להיות פריט עיצוב גדול ומרכזי שהופך את המטבח לחדר המשפחתי החמים והנעים ביותר בבית, המקום בו נפגשים ויושבים לשיחות, לארוחות ולפעילות משותפת בחדר המטבח שמשרה אווירה נעימה ומשפחתית.

אי במטבח

משמש למגוון מטרות עבודה, פנאי ואחסון

אי למטבח יכול כאמור לבוא לידי ביטוי בצורת שולחן בלבד, והוא יכול לבוא לידי ביטוי כשילוב מודולרי שמשמש גם כשולחן מטבח, גם כמשטח עבודה גדול ונוח, גם כארון אחסון גדול וגם כאמצעי עיצוב עם נישות בהן אפשר להציב פריטי עיצוב שונים לרבות בקבוקי יין, מיניאטורות ועוד. יחד עם זאת, את האי יש להתאים לחדר המטבח בצורה מדוייקת על מנת להבטיח שהוא לא הופך לגורם מפריע שהופך את המטבח לצפוף ועמוס מדי לעין ובכלל.

התאמת האי לחדר המטבח

בניגוד למרבית הקטלוגים וגלריות התמונות שתסקרו במהלך תהליך בחירת ועיצוב המטבח לבית, המטבח שלכם כנראה קטן יותר ממה שרואים בקטלוגים אלה המראים את המטבחים האולטימטיביים בחדרי מטבח גדולים ומרווחים. ישנם מטבחים בהם הצבת אי במובן המלא שלו היא אינה אפשרית בגלל השטח המצומצם במטבח. כדי שאי במטבח יוסיף ערך ויאפשר לכם להפוך את המטבח לחדר משפחתי נעים ואטרקטיבי, אתם רוצים לבחון היטב מה היא התצורה הטובה ביותר עבור האי במטבח שלכם, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות איש מקצוע.


אי במטבח – כיכר העיר הביתית שלכם

אם אתם רוצים להפוך את המטבח לחדר נעים, אינטימי ומשפחתי, אי במרכז המטבח יכול להתאים לכם בדיוק. תוכלו לאכול עליו יחד, להכין עליו יחד אוכל או כל עבודת ידיים משותפת אחרת, להכין עליו שיעורי בית עם הילדים, לשתות קפה משותף או לעשות כל דבר שאוהבים לעשות ביחד במשפחה. אי במטבח יכול בהחלט להפוך לכיכר העיר הביתית שלכם, וזאת סיבה מספיק טובה כדי להזמין אחד.