אם אתם מעוניינים לשפץ/לחדש או לעבור לדירה חדשה, כדאי לכם לבחור שיש עיצובי ואיכותי עבור המטבח. השיש משפיע לחלוטין על האופי של המטבח, ועל הוויזואליות שלו. בנוסף, שיש נמצא גם בחדרי האמבטיה. אתם יכולים לבחור גם רצפת שיש עבור הדירה כולה או לחפות את הקירות בהם. השיש נותן גוון קלאסי ואצילי לבית. השיש עשוי מאבן שעברה שלבים, שבעקבותיהם היא שונתה. אותם שינויים הינם חום או לחץ מסוים מתחת לאדמה. אותם תהפוכות קורות מעמקי האדמה בין סלעים ואדמה. לאחר השינויים, היא אבן שיש בתוכה מינרלים, כלומר גיר, ובנוסף יש לה גם הרכיבים כימיים. כתוצאה מאותם מרכיבים כימיים, ניתן תעשייתית ליצור בה שינויים וויזואליים.

תמונה של שיש למטבח

שיש לבן למטבח

שיש פרקטי ועיצובי

השיש הינו בידי האדם עוד מימים רחוקים, זאת אומרת מימי הרומאים והיוונים. הם אהבו להשתמש בה כדי ליצור מראה קלאסי. בארץ ישראל, ישנן מחצבות רבות באזורים שונים, כמו למשל בכפר גלעדי, הר חברון, כרמיאל, ועוד. אותן מחצבות מחפשות בעזרת קידוח את האבן שיש מתחת לאדמה. לאחר שהשיש יוצא מהאדמה הוא צריך לעבור ליטוש, כדי שיהיה לו את הברק שאנחנו מכירים. השאריות של השיש, משמשות עבור אספלט, לחילופין בטון. ישנם סוגים שונים של אספלט כיון, כמו למשל טבעי או מעובד או לצורך אמנות או סוגים שמיובאים מחוץ לארץ, אך הם יקרים יותר לעומת הארץ. לאחר הליטוש והשלבים שהשיש עובר, אתם יכולים לבחור לפי טעמכם האישי, איך השיש שלכם יראה.


חברות מיומנות ומקצועיות

כדי שתדעו שקניתם את השיש האיכותי והטוב ביותר, ושלא הוצאתם סכומים גבוהים לשווא, עליכם לפנות אל חברות מותג שמוכרות שיש. ישנן חברות שמוכרות את השיש הלא איכותי במחירים מוגזמים, לכן חשוב שתקראו ביקורות על אותן חברות שאתם הולכים לברר אצלם את סוגי השיש השונים. זוהי הוצאה לא קטנה, כך שחשוב שתעשו השוואת מחירים קפדנית ויסודית. שימו לב שהצוות שמבצע את עבודת השיש בביתכם, יהיה מוסמך לכך ויעשה עבודה טובה ויסודית. כדאי לכם לברר עם אנשים שעברו תהליך זהה, אם הם ממליצים לכם על חברה.

שיש זול למטבח - תמונה של שיש במבצע

תמונה של שיש