זכוכית מודפסת בעיצובים ייחודיים

חיפוי קיר ואף רהיטים העשויים זכוכית היא מגמה שגוברת מאוד בשנים האחרונות, שכן בחירה כזו מאפשרתלנו לתת את הטאץ' האישי שלנו בעיצוב הבית. זה יכול להיות מאוד מבאס להגיע לבית אחר ולהיתקל בארון זהה לשלכם או באריחי קרמיקה כמעט כמו שלכם במטבח או במקלחת, הדפסה על חיפוי זכוכית תאפשר לכם לעצב את קירות ביתכם או את הרהיטים השונים בו במדויק על פי טעמכם האישי ולהבטיח שהוא יהיה ייחודי ומקורי.

מה ניתן להדפיס על אריחי זכוכית?

כיום כאשר טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית מתקדמת ביותר ניתן להדפיס כמעט הכל על אריחי זכוכית, החל מציור אותו אתם יצרתם, דרך תמונה ממאגרי תמונות אין סופיים ועד הדפסה בעיצוב אישי בהנחייתכם ובעזרת מעצב המתמחה בכך.

באילו גדלים מדובר?

כיום ניתן להדפיס על זכוכית במגוון גדלים ועל משטחים בעוביים שונים. קיימיםמשטחים גדולים וקטנים ובמגוון עוביים החל מזכוכית בעובי 2 מילימטר ועד זכוכית בעובי    10מילימטר .איזה סוגי זכוכית קיימים היום בשוק שניתן להדפיס עליהם?

כיום קיים בשוק מבחר די גדול של זכוכיות להדפסה,כדוגמת זכוכית בסיס רגילה בעלת גוון ירקרק או זכוכית שקופהיוקרתית בעלת שקיפות קריסטלית.

ההדפסה על זכוכית ניתן לשלב במגוון רחב של אלמנטים לעיצוב:

הדפסה על זכוכית לשולחן – יוצרת בקלות שולחן יפיפה ורהיט ייחודישלא תראו בשום מקום.

חיפוי זכוכית למטבח – משדרת יוקרה ויוצרת אפקט מרשים במטבח השומרת בנוסף לכך על קיר המטבח מרטיבות בצורה הקלה לתחזוק ושתחזיק מעמד זמן רב.

הדפסה על אריכי זכוכית – על ידי הדפסה על אריחי זכוכית נשלב בחלל מגוון טקסטורות וצורות שתקנה לו מראה ייחודיושונה.

חיפוי זכוכית לאמבטיות – תשמור על הקיר מפני רטיבות וטחב בעיצוב נקי וייחודי רק לכם.

עיצוב מקלחונים- שילוב של הדפסה על זכוכית המקלחון תייחד את חדר האמבטיה שלכם מכל חדר אמבטיה אחר ותיצור אווירה קסומה בכל שימוש במקלחת.  

חיפוי זכוכית לסלון – הדפסה על קיר מחופה זכוכית בסלון תיצור אפקטמרשים בחלל על ידי הוספת יצירת אומנות ייחודית ואישית במרכז הבית