חיפוי זכוכית לקיר

חיפוי זכוכית הוא אמנם לא פטנט חדש, אבל הוא בהחלט הופך להיות יותר ויותר פופולארי במשימות עיצוב פנים רבות, פשוט מאחר ויותר ויותר אנשים מתחילים להבין את היתרונות המשמעותיים של חיפוי זכוכית לקיר על פני שיטות חיפוי אלטרנטיביות כמו אריחי קרמיקה, טפט, פסיפסים וכדומה. חיפוי זכוכית הוא למעשה לוח זכוכית שיכול להגיע ביחידה אחת, או במספר יחידות המחוברות יחד, ואשר אותו מצמידים אל הקיר בקלות רבה. הזכוכית עצמה, כמו כל זכוכית, היא שקופה ובוהקת ויוצרת אפקט מדהים של עיצוב ואסתטיקה.

שילוב של כל דוגמת עיצוב לבחירתכם

בנוסף לכך, חיפוי זכוכית לקיר מאפשר לכם לשלב כל עיצוב שמתאים לכם באמצעות הוספת אלמנט גרפי בין באמצעות הדבקת מדבקה מיוחדת עם הגרפיקה הנדרשת, בין באמצעות הדפסה ישירה על לוח הזכוכית ובין באמצעות חריטה על הזכוכית. באפשרותכם לבחור בין מגוון רחב של עיצובים זמינים מן המדף, או לבצע את העיצוב המתאים לכם בהזמנה אישית. תוכלו להביא את הגרפיקה שלכם בקובץ, וזו תתורגם מייד לעבודת גרפיקה שתודפס ישירות על לוח הזכוכית.

בטוח לחלוטין לשימוש

אם יש לכם חששות מנושא הבטיחות, אתם יכולים בהחלט להיות רגועים. חיפוי זכוכית לקיר מגיע עם ציפוי של יריעה פולימרית חזקה המעניקה לזכוכית הגנה מלאה הן מפני מכות והן במקרה של שבירה. יריעה זו הופכת את מלאכת השבירה של לוח הזכוכית לקשה מאוד, ואם כבר נוצר שבר, היריעה שומרת עליו נקודתי מאוד, אינה מאפשרת לשברים להתפשט בלוח הזכוכית ומכילה את השברים הקטנים שנוצרו בתוכה. גם בהיבט של עמידות בטמפרטורה גבוהה חיפוי הזכוכית מציג עמידות מלאה בפני כל טמפרטורה שהוא עשוי לפגוש בחדר המטבח כחיפוי לקיר.

האלמנט העיצוב שחיפשתם

אם אתם מחפשים אלמנט עיצובי שיכול להעניק לבית שלכם, לחדר השינה או למטבח מראה יוצא דופן ומיוחד, חיפוי זכוכית הוא האלמנט שאתם רוצים לבחון. הוא קל יותר להתקנה מאריחי קרמיקה, הוא מרהיב ואסתטי הרבה יותר מכל אלטרנטיבה קיימת, הוא בוהק, נקי וחלק, הוא קל לניקוי, הוא בולט מאוד במרחב הביתי והוא יוצר אפקט עיצוב יוקרתי ומודרני יוצא דופן.