ברזים יפים

זה כל מה שאתם צריכים

אם חשבתם לרגע, כי רכישה של ברזים יפים למקלחת או למטבח, הם בגדר פינוק בלבד, על מנת לגרום לבית להיראות טוב יותר מהבחינה העיצובית, אז אולי יש מעט צדק בדבריכם, ברזים חדשים מעוצבים, אכן יעניקו לחדרי האמבט והמטבח, מראה יפה, אסתטי ומעוצב יותר אך הם אף יספקו לכם מים נקיים ותיהנו משימוש חסכוני ויעיל במים בו זמנית. הברזים היום, מעוצבים, אך גם מתוכננים באופן, אשר יפעילו לחץ רב יותר של מים. אנשים היום, פשוט אינם מבינים, את הקשר בין ברזים לכמות המים שמתבזבזת אצלם מדי יום.

מחירי המים בישראל, עלו באופן משמעותי וכן, ה של חיסכון משמעותי במים, בגלל המחסור בהם, מצריך מאתנו לבצע בדיקה בברזים ואם יש צורך ניתן להחליף את הברזים בחדשים, מעוצבים ונוחים יותר לשימוש. הצטברות של חלודה במשך השנים בברזים העשויים מתכת היא עובדה ידועה. מים עם חלודה, לבטח לא יטיבו עם בריאותנו וחשוב, להיות תמיד עם אצבע על הדופק ולהחליף את ברזי הבית בזמן.

ברזים שיהיו יפים ונוחים לבני הבית

 חשוב כי הברזים שתרכשו, יהיו נוחים גם לשאר בני הבית. קחו לדוגמא את הילדים שלנו, יש לבחור ברזים פשוטים עבורם כמו למשל ברזים שיש בהם ידית הרמה פשוטה, ידית לחיצה וכדומה. ככל שמתקינים בבית ברזים שהם נוחים וקלים לשימוש, יש הסתברות, שהילדים לא יצליחו לסובב את הידית עד הסוף, היות ואין להם די כוח, או שהברזים התיישנו והחלידו. בדרך זו, ניתן למנוע טפטוף של המים, מה שיגדיל לנו את חשבון המים וחבל.

גם אנו מעוניינים בשדרוגים ועיצובים חדישים, מה שיקנה לנו הנאה בכל פעם שאנו שוטפים פנים, ידיים ואפילו כלים במטבח. ברזים מסוגננים ויפים יכולים להיות שינוי מרענן, אסתטי ונעים לעין ולשימוש יום יומי. כל חדר אמבט, יוכל להיות יפה ומשודרג יותר, באמצעות אותם ברזים מעוצבים ויפים. חשוב להתאים את סגנון הברז לסגנון חדר האמבט או המטבח, למשל, אם יש לכם מטבח כפרי, רכשו ברז  בסגנון כפרי, אם יש לכם אמבט או מטבח מודרני, רכשו ברז בסגנון מודרני.

שדרוג מראה הבית באמצעות ברזים יפים

לפעמים מדהים לחשוב שבזכות ברזים, המראה של הבית שלנו ישודרג. כל פרט פרזול ואפילו ברזים, עשויים לשדרג את מראה הבית. ממש כשם שאנו משקיעים בחללי הבית השונים, יש לשים לב גם לפרטים הקטנים שיקנו לנו בסופו של דבר את המראה והאווירה הרצויה לנו. שימוש במתקנים שונים בבית מדי יום כגון ברזים, יעניק לנו נוחות והנאה בשימוש, למרות שאולי זה ייראה כפרט שולי, אבל לגמרי לא. כאשר אתם הולכים לאכול במסעדה ונכנסים לשירותי המסעדה ומגלים כי חדר השירותים, מעוצב בצורה כל כך נעימה שהשהייה בו נעימה לכם, כך תוכלו לבצע את אותו העיצוב גם בביתכם.

מי שמעוניין לרכוש ברזים מעוצבים ומרהיבים ביופיים, יוכל לקבל מושג בסיור באולמות התצוגה, בהם מוכרים כלים סניטריים וברזים מעוצבים, להתרשם מהדגמים ומהמחירים של ברזים. בישראל יש יצרני ברזים איכותיים וכדאי לרכוש ברז מתוצרת כחול לבן, כך שיהיה לכם תמיד למי לפנות ולקבל אחריות מלאה.